Doktora

Doktora

Doktora

DOKTORA ÖĞRENCİLERİ İÇİN HIZLI OKUMA

Eğitim seviyeniz yükseldikce okumanız gereken kaynak ve ders kitapları artmaktadır. Özellikle Doktora öğrencileri veya doktora hazırlık öğrencilerinin diğer gruplara göre çok fazla kaynak taraması yapması gerekmektedir.

Ales sınavlarında da diğer sınavlara göre daha fazla yoruma dayalı sorular çıkmaktadır ve soru metinleri diğer sınav sistemlerinden çok fazladır. Bu sınava giren öğrencilerin çok hızlı okumalı ve okuduğunu tek defa da anlamalıdır. 

Doktora okuyan öğrenciler tez yazımı için çok fazla litaretür taraması ve kaynak araştırması yapmak zorundadır. Bu eğitim grubunda zaman yönetimi çok önem arz etmektedir.

Hızlı okuma eğitimine katıl öğrenciler ortalama okuma hızını 4 kat arttırmaktadır. Hız artışı ile birlikte anlama oranıda yükselmektedir. Bu eğitim grubuna üye olarak okuma hızınızı 1 ayda 4 katına yükseltebilirsiniz. Üstelik online olmasından dolayı bir kursa gitme zorunluluğu yoktur. Böylelikle istediğiniz yerden sisteme T.C. numaranız ile bağlanarak günlük 40 dakikalık egzesizlerinizi tamamlayabilirisiniz.

Avantajlı fiyatı kaçırmayın. Bu aya özel 249 TL.

 

Eğer dilerseniz aşağıdaki  KAYIT FORMU'nu doldurarak, bizimle irtibata geçerek eğitime başlayabilirsiniz.

Eğitim Başvuru Formu

Ödeme Tipi
Hesap Bilgilerimiz
VAKIF BANK
Naciye YILDIZ
TR80 0001 5001 5800 7305 8003 67