Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

  Okumak ve okuduğunu anlamak ülkemizdeki eğitim problemlerinin en başında yer almaktadır. Dünya üzerindeki gelişmiş toplumlara bakıldığında insanların herhangi bir yaş ayrımı olmaksızın her yaşta okuma alışkanlığı edinebilmeleridir. İçerisinde yaşadığımız yüzyılı göz önüne aldığımızda internetin artık sadece ev ve işyerlerinde değil hayatın her anında mobil olarak da yanımızda olduğunu görüyoruz. Bu nedenle her an yeni bir şeyler okuyup öğreniyoruz. Okurken bizler için önemli iki unsur var. Birisi “BİLGİ EDİNMEK” diğeri ise “ZAMAN YÖNETİMİ”.  Bu iki unsur birleştiğinde hem sürekli okumaya hem de hızlı olmaya ihtiyaç duyarız.

Ülkemizde okuma oranını arttırmak için “onlinehizliokuma.net” olarak 25.000 ‘ i aşkın öğrencide yaptığımız anket sonuçlarında; temel okuma sorunlarının en başında okuduğunu anlamama ve odaklanamama sorunu yer alıyor. Bunun çözümü hızlı okuma ve anlama eğitimidir.

onlinehizlioku.net  olarak diğer hızlı okuma platformlarının aksine kendi sistem ve altyapısını sürekli güncelleyerek hem kişiye özel hem ihtiyaca özel eğitim olanağı sunmaktayız. Bunun yanı sıra kurumlara özel, talep edilen içerik ve müfredata göre her yıl farklı kitaplar tasarlamaktayız.

onlinehizlioku.net birçok büyük projeye çözüm ortağı olmuş ve alt yapı sağlamıştır. Kurumumuz hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.onlinehizlioku.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.